ارسال پاسخ دیدگاه ها به ایمیل کاربر در وردپرس

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

بسیاری از مدیران وب سایت دوست دارند که پاسخ دیدگاه های کاربران، به ایمیل کاربر ارسال شود. در این مطلب با آموزش ارسال پاسخ به دیدگاه های از طریق ایمیل در خدمت شما هستیم. با استفاده از افزونه Subscribe to Comments Reloaded که یک افزونه محبوب و پر کاربرد وردپرس است به راحتی می توانیم این کار را انجام دهیم. بدلیل اینکه وردپرس برای بخش دیدگاه‌ها به صورت پیش‌فرض امکان اطلاع رسانی در ایمیل را ندارد این افزونه بسیار مورد نیاز مدیران وب سایت قرار گرفته است.

ارسال پاسخ به دیدگاه های وردپرس از طریق ایمیل با افزونه Subscribe to Comments Reloaded

برای استفاده از افزونه ابتدا آن را دانلود و نصب کنید. بعد از نصب، بخشی به نام StCR نمایان می‌شود که از طریق این بخش می‌توانید به تنظیمات این افزونه حرفه‌ای و همچنین بخش‌های دیگر این افزونه در پیشخوان خود دسترسی پیدا کنید.

تنظیمات

این بخش از افزونه بسیار مهم است و شما باید تنظیمات مورد نیاز خود را در آن انجام دهید.

 • Show StCR checkbox / dropdownبا فعال‌سازی این بخش گزینه‌ای به صورت کشویی برای کاربران نمایش داده می‌شود که از آنها می‌خواهد ارسال یا عدم ارسال ایمیل تایید دیدگاه را مشخص کنند. یعنی مشخص کنند که آیا امکان دریافت پاسخ دیدگاه‌ها در وردپرس با ایمیل را می‌خواهند یا خیر.
 • Safely Uninstall: با استفاده از این گزینه در هنگام حذف این افزونه، اطلاعات و تنظیمات شما از دست نخواهد رفت.
 • زوال خودکار درخواست‌های اشتراک: با استفاده از این گزینه می‌توانید تعداد روزهایی را که نظرات کاربران بدون تایید مانده را تعین کنید تا به صورت خودکار حذف شود.
 • حالت بررسی مضاعف را فعال کن: با استفاده از این گزینه در هنگام وارد کردن ایمیل توسط کاربران، لینکی برای تایید آدرس ایمیل‌های صحیح به کاربر ارسال می‌شود تا از صحت اطلاعات کاربران مطلع شوید.
 • اشتراک مؤلفان: با استفاده از این گزینه کاربرانی که نقش کاربری نویسنده را در سایت شما دارا هستند، وارد لیست می‌شوند تا در صورت تایید نظرات آنها، امکان دریافت پاسخ دیدگاه‌ها در وردپرس با کمک ایمیل برای آن‌ها فعال شود.
 • فعال کردن ایمیل‌های HTML: با فعال‌سازی این گزینه امکان استفاده از قالب‌های ایمیلی HTML را برای ارسال فراهم کنید.
 • بازآگاهی فرآیند: این گزینه به کاربران کمک می‌کند تا در صورت پاسخ مدیر سایت یا کاربران دیگر به نظر کاربران، ایمیل اطلاع‌رسانی برای آنها ارسال شود.
 • مدیر را در BCC یادآوری‌ها قرار بده: در صورت ارسال ایمیل اطلاع‌رسانی به کاربران، با فعال‌سازی این گزینه یک نسخه از ایمیل به مدیر سایت ارسال می‌شود.
 • Enable Font Awesomeبا استفاده از این گزینه می‌توانید قابلیت استفاده از Font Awesome را جهت استفاده در ایمیل فعال کنید.

فرم دیدگاه‌ها

در این بخش از افزونه نیز می‌توانید برخی از اطلاعات نظیر متن نمایشی در فرم نظرات، متن ارسالی به کاربران برای دریافت پاسخ دیدگاه‌ها در وردپرس و… را شخصی‌سازی و تنظیم نمایید.

 • کادر تیک‌زدنی را در مکان پیش‌فرض یعنی زیر دکمه ارسال نشان بده: با فعال‌سازی این گزینه قابلیت تعیین دریافت پاسخ دیدگاه‌ها در وردپرس یا عدم ارسال آن را برای کاربران فراهم کنید. این آیتم در زیر دکمه ارسال نظر نمایان می‌شود.
 • به طور پیشفرض تیک خورده باشد: با استفاده از این گزینه تعیین کنید که گزینه قبلی به صورت پیش‌فرض در چه حالتی باشد؟ در حالت تایید کاربر یا عدم تایید آن! این گزینه توسط کاربران قابل تنظیم است.‌‌‌‌
 • اشتراک پیشرفته: با استفاده از این گزینه قابلیت‌های پیشرفته و بیشتری را در اختیار کاربران قرار دهید. به طور مثال می‌توانید تعیین کنید که اشتراک و دریافت پاسخ دیدگاه‌ها در وردپرس در ایمیل، برای چه مواردی مورد استفاده قرار بگیرد که این موارد توسط کاربران سایت انتخاب می‌شود.
 • جلوه‌ی سفارشی برای نوشته اشتراک: با استفاده از این گزینه، عرض قابل نمایش در سایت برای کاربران سایت خود را مشخص کنید؛ البته می‌توانید با استفاده از کدهای CSS موارد دیگری را نیز اضافه کنید.
 • HTML سفارشی: اگر نیاز به سفارشی‌سازی گزینه مربوط به تیک زدن توسط کاربران را دارید، کافی است با استفاده از کدهای HTML این موارد را شخصی‌سازی کنید.

پیغام برای بازدیدکنندگان شما

در این بخش می‌توانید برخی از پیام‌هایی را که به کاربران سایت شما نمایش داده می‌شود، شخصی‌سازی کنید.

 • برچسب حالت مشترک شده: پس از عضویت کاربران در بین مشترکان سایت، متنی باید به آنها نمایش دهید که در این بخش باید اقدام به شخصی‌سازی آن نمایید.
 • برچسب حالت منتظر در صف: در این بخش باید متنی را مبنی بر انتظار کاربران برای تایید نظراتشان تعیین کنید.
 • برچسب مخصوص نویسندهی نوشته: برچسبی را که به نویسنده‌ی مطلب منتشر شده در سایت شما نمایش داده می‌شود را بنویسید.

آگاه‌سازی

در این بخش از تنظیمات افزونه نیز می‌توانید سایر پیام‌هایی را که به کاربران در هنگام ارسال ایمیل به آنها ارسال می‌شود شخصی‌سازی کنید. همچنین برخی از قابلیت‌ها نظیر شورت‌کدهای مربوط به غیرفعال‌سازی اشتراک‌، درخواست تایید، ارسال یادآوری و… است را در این صفحه مشاهده کنید.

پس از تنظیم موارد بالا کافی است بر روی ذخیره یا Save کلیک کنید تا تنظیمات اعمال شده تنظیم شوند. پس از آن اگر وارد بخش نظرات مطالب خود شوید، گزینه‌های مربوط به امکان دریافت پاسخ دیدگاه‌ها در وردپرس به ایمیل را مشاهده خواهید کرد.

نمایش ارسال دیدگاه به ایمیل

دانلود افزونه   صفحه افزونه

...
نویسنده : خنج بازدید : 20 تاريخ : چهارشنبه 25 بهمن 1396 ساعت: 13:26

close
تبلیغات در اینترنت